Bemutatkozás

Rólunk szólnak. Szabályzatok, beszámolók. Partnereink, támogatóink. Alapítványi iskolánk 1997-ben japán pedagógusok és művészek adományaiból Okuma Nobuko neves japán zenepedagógus kezdeményezésére jött létre. Ő az alapító M. Komáromi Gyöngyivel együtt, aki az iskolát létrehozta és pedagógiai koncepcióját megalkotta. Az iskola pedagógiai programjának alapelvei, céljai, és értékei. A nevelés során nemcsak az értelmi intelligencia fejlesztését tartjuk szem előtt, hanem az.Rdquo; kodályi gondolat j.

OVERVIEW

The site eletfaiskola.hu presently has a traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have examined eighteen pages within the web site eletfaiskola.hu and found three websites interfacing with eletfaiskola.hu. We were able to detect one public network platforms possessed by this website.

ELETFAISKOLA.HU TRAFFIC

The site eletfaiskola.hu is seeing diverging quantities of traffic all round the year.
Traffic for eletfaiskola.hu

Traffic ranking (by month) for eletfaiskola.hu

Traffic ranking by day of the week for eletfaiskola.hu

WHAT DOES ELETFAISKOLA.HU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of eletfaiskola.hu Mobile Screenshot of eletfaiskola.hu Tablet Screenshot of eletfaiskola.hu

ELETFAISKOLA.HU SERVER

We revealed that a lone page on eletfaiskola.hu took three thousand six hundred and twenty-five milliseconds to download. I could not detect a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider this site not secure.
87.229.77.181

We detected that eletfaiskola.hu is operating the Apache operating system.

Bemutatkozás

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site states the following, "Alapítványi iskolánk 1997-ben japán pedagógusok és művészek adományaiból Okuma Nobuko neves japán zenepedagógus kezdeményezésére jött létre." We noticed that the web site said " Komáromi Gyöngyivel együtt, aki az iskolát létrehozta és pedagógiai koncepcióját megalkotta." It also stated " Az iskola pedagógiai programjának alapelvei, céljai, és értékei. A nevelés során nemcsak az értelmi intelligencia fejlesztését tartjuk szem előtt, hanem az."

SEEK MORE BUSINESSES

funeral-cry - DeviantArt

Deviant since Oct 12, 2008. By moving, adding and personalizing widgets.

gulsevim - DeviantArt

Forgot Password or Username? Deviant for 7 Years. Deviant since Jul 16, 2008. This is the place where you can personalize your profile! By moving, adding and personalizing widgets.

JMI Brokers No Dealing Disk Online Forex Trading

Advantage of Trading With JMI. Why to Make Business with JMI. How To Become a Money Mangers. Contract Sizes and Margin Call. Majors, Crosses and Pips. Economic Indicators by Currency or Region. 4 Major US Fundamental Indicators an Introduction.

Blog de mariefox - mariefoxhotmail.ca - Skyrock.com

Abonne-toi à mon blog! Poster sur mon blog.